Polecane

Nadchodzące wydarzeniaNajnowsze wątki

Współczesne niewolnictwo. Przerażający materiał dokumentalny!

Zapoczątkował: admin / Świat
Współczesne niewolnictwo.  Przerażający materiał dokumentalny! Tu nie trzeba komentarzy! Oceńcie sami, jaki jest ten świat! Link: https://youtu.be/hACDl9JiJHQ . /materiał zaczerpnięty z YouTube na zasadzie "prawa.

0 komentarze/y


Ciężarówka "German Death Camps" na drogach w USA

Zapoczątkował: admin / Świat
W związku ze zintensyfikowaną kampanią zniesławiającą Polskę i polski naród, która trwa od kilku dekad, a ostatnio przybrała na sile, wychodzimy oszczerstwom na przeciw. Nigdy nie wolno dopuścić do tego, by Niemcy — architekci oraz sprawcy polskiego i żydowskiego Holokaustu byli myleni z ofiarami — DO NOT CONFUSE THE MURDERER WITH THE VICTIM.

0 komentarze/y


Elon Musk kazał usunąć strony swoich firm z Facebooka. Zniknęły w kilka minut

Zapoczątkował: admin / Świat
"Co to jest Facebook?" - zakpił na Twitterze Elon Musk w odpowiedzi na wpis Briana Actona, założyciela WhatsApp, który od kilku dni namawia do kasowania kont na Facebooku pod hashtagiem #DeleteFacebook. W dalszej dyskusji Musk zadeklarował, że strony Facebookowe SpaceX i Tesli znikną z serwisu - i tak też się stało.

0 komentarze/y


Aborcja – fenomen inżynierii społecznej

Zapoczątkował: admin / Świat
Przeciętnie rozgarnięty człowiek radzi sobie ze wszystkimi problemami na poziomie elementarnego oddzielenia dobra od zła, bólu od przyjemności i w ogóle stara sobie nie komplikować życia. Człowieka trudno zmusić do zainteresowani się czymś, co go w najmniejszym stopniu nie dotyczy albo nie bierze pod uwagę, że może go dotyczyć. Co innego się dzieje w nagłych przypadkach, wtedy decyzje zapadają w ekstremalnych warunkach i trudno człowieka zatrzymać. Gdyby spytać 1000 ludzi, co cię teraz człowieku trapi, martwi, nie daje spokoju, to na 1000 ludzi może jeden odpowiedziałby, że aborcja.

0 komentarze/y


Die Welt: "Dlaczego Niemcy mają podążać za francuskim prezydentem"?

Zapoczątkował: admin / Świat
Po spotkaniu szefowej nowo powstałego rządu niemieckiego - Angeli Merkel z Emmanuelem Macronem niemieckie media piszą o różnych drogach dla niemieckiej gospodarki i polityki. Wśród tych głosów pojawił się artykuł Klausa Geigera w "Die Welt".

0 komentarze/y


Amerykańska mysz

Zapoczątkował: admin / Świat
Mordowani w Holokauscie Żydzi europejscy nie mogli liczyć na pomoc Żydów mieszkających w Palestynie i bogatego, świetnie zorganizowanego żydowstwa w Stanach Zjednoczonych. Nie przeszkadza to ani jednym, ani drugim szkalować Polskę zarzucając bierność, a nawet udział w zbrodni. Może chociaż USA,gigantyczne państwo, słoń, zachowało się w tamtych czasach godnie?

0 komentarze/y


Zniszczono groby polskich bohaterów wojennych, którzy pomagali Brytyjczykom

Zapoczątkował: admin / Świat
Nieznani sprawcy zniszczyli nagrobki polskich bohaterów wojennych, którzy spoczywają na cmentarzu w Evesham w hrabstwie Worcestershire w Wielkiej Brytanii. Zdewastowane groby należały do Polaków, którzy walczyli u boku brytyjczyków przeciwko nazistowskim Niemcom.

0 komentarze/y


KE chce, by liderzy UE zadecydowali ws. łączenia funduszy z praworządnością

Zapoczątkował: admin / Świat
KE przedstawiła opcję powiązania dostępu do funduszy z poszanowaniem wartości UE. Takiemu rozwiązaniu sprzeciwiają się przedstawiciele unijnych samorządów.

0 komentarze/y


Wielu Izraelczyków zostało nauczonych, że Holokaust był przedsięwzięciem polsko-niemieckim

Zapoczątkował: admin / Świat
Wielu Izraelczyków zostało nauczonych by wierzyć, że Holokaust był wspólnym przedsięwzięciem polsko-niemieckim, a piece do Auschwitz były obsługiwane przez Polaków. Czy w końcu Auschwitz nie leżało w Polsce?

0 komentarze/y


Brytyjski lord pisze do "Daily Telegraph" w obronie Polski! Redakcja odmawia publikacji listu

Zapoczątkował: admin / Świat
Okazuje się, że nie wszyscy na świecie są niedoinformowani. Mało tego, są również tacy, który nie boją się zadać najtrudniejszego pytania o wzajemność postaw w czasie II wojny światowej. Taką osobą jest 13 lord Belhaven and Stenton Robert Anthony Carmichael Hamilton.

0 komentarze/y


Malejący ciężar grzechu. "Franciszek na naszych oczach zmienia zasady katolickiej moralności"

Zapoczątkował: admin / Świat
Właśnie wyszło na jaw, że papież odznaczył działaczkę proaborcyjną i byłą holenderską minister Lilianne Ploumen Orderem Św. Grzegorza Wielkiego – najwyższym odznaczeniem, jakie może otrzymać od Stolicy Apostolskiej świecki za szczególne zasługi dla Kościoła katolickiego.

0 komentarze/y


Izraelski premier Benjamin Netanjahu chce uznania Polaków za winnych holokaustu

Zapoczątkował: admin / Świat
Żydowscy politycy, jak podają media, brutalnie atakują Polskę za przyjęcie w piątek ustawy, która walczy z uznawaniem Polaków winnych za holokaust! Narasta dyplomatyczny skandal, który jest prostym efektem filosemityzmu polskich rządów. Premier Izraela Benjamin Netanjahu, jak podaje prasa, wprowadzone w Polsce prawo „bezpodstawnym” i polecił ambasadorowi Izraela w Polsce spotkać się z premierem, jak to określił „tego kraju”. Z kolei izraelski minister edukacji Naftali Bennett poinstruował szkoły, aby poświęciły czas na nauczanie roli, jaką europejskie narody, w tym Polska, odegrały w zabijaniu Żydów w Holokauście.

0 komentarze/y


"Arbeit macht frei jüdische Schweine"

Zapoczątkował: admin / Świat
Wszystko wskazuje na to, że izraelscy i nowojorscy Żydzi nie rozumieją po polsku i najwyraźniej trzeba do nich mówić po niemiecku. Słowa spisane w tytule prawdopodobnie były najczęściej padającą wiązanką kierowaną w stronę Żydów przy bramie Auschwitz. Daję głowę, że ponad 90% izraelskich Żydów zna te słowa na pamięć i potrafi powtórzyć o każdej porze dnia i nocy, zwłaszcza „Arbeit macht frei”, dlatego też między bajki wkładam tłumaczenia, że to brak komunikacji ze strony Polski wywołał panikę w Izraelu.

0 komentarze/y


KRZYSZTOF KAROŃ: Komunistyczne kłamstwa w Deklaracji Rzymskiej 2017

Zapoczątkował: admin / Świat
Czy celem przkształcania Unii Europejskiej jest likwidacja państw narodowych? Co ma z tym wspólnego współczesny marksizm, determinujący postawy i poglądy tzw. europejskich elit? Wykład Krzysztofa Karonia- polecamy!

0 komentarze/y


Kontrowersyjna ustawa na biurku Donalda Trumpa. Senat USA dopomina się o mienie ofiar Holokaustu

Zapoczątkował: admin / Świat
Wiele wskazuje na to, że Polska w najbliższym czasie może stanąć przed koniecznością spłaty gigantycznych roszczeń żydowskich. Wszystko za sprawą ustawy Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST, czyli sprawiedliwość dla ocalonych, którym nie zadośćuczyniono), którą przyjął amerykański Senat. Do wejścia ustawy w życie brakuje jedynie podpisu prezydenta Donalda Trumpa.

0 komentarze/y


Czy Żydzi i Amerykanie zmuszą Polskę do uchwalenia ustawy reprywatyzacyjnej?

Zapoczątkował: admin / Świat
W grudniu amerykański Senat przyjął ustawę, która daje Departamentowi Stanu prawo do wspierania organizacji ubiegających się o odzyskanie majątków, których żydowscy właściciele nie zostawili po II Wojnie Światowej spadkobierców. To mocne ostrzeżenie dla państwa polskiego, które nie potrafiło uporządkować spraw reprywatyzacyjnych.

0 komentarze/y


Akt oskarżenia przeciw Verhofstadtowi jest już w sądzie

Zapoczątkował: admin / Świat
Uczestnik tegorocznego Marszu Niepodległości dr Bawer Aondo-Akaa wystąpił z aktem oskarżenia o zniesławienie i znieważenie (art. 212 i 216 kk) przeciw europosłowi Guyowi Verhofstadtatowi, który 15 listopada br. w Parlamencie Europejskim zażądał wszczęcia wobec Polski procedury z art. 7 Traktatu o Unii Europejskiej, przywołując nieprawdziwy i krzywdzący obraz Marszu Niepodległości słowami „Na ulice Warszawy wyszło kilka tysięcy faszystów, neonazistów, białych suprematystów. (...) Marsz ten miał miejsce 300 kilometrów od obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. To nie powinno nigdy wydarzyć się w Europie.”

0 komentarze/y


Wójcik: Innowacje z Japonii mogą ocalić węgiel w Polsce

Zapoczątkował: admin / Świat
Węgiel jest nie tylko najtańszym ale i najpowszechniejszym na świecie nośnikiem energii pierwotnej. Może po wypracowaniu odpowiednich technologii być źródłem nawet bezemisyjnej energii – pisze Teresa Wójcik, redaktor BiznesAlert.pl.

0 komentarze/y


Poruszająca relacja zza kulis polityki Merkel wobec imigrantów. Jak pociągano za sznurki?

Zapoczątkował: admin / Świat
Powiedzieć o tej publikacji, że to interesujący reportaż - to nic nie powiedzieć. Napisać, że to skrupulatna i przenikliwa relacja (dzień po dniu) z tego, jak funkcjonowała niemiecka kuchnia polityczna wobec napływu imigrantów - to tylko otrzeć się o istotę problemu. Książka Robina Alexandra to wciągający thriller polityczny, odsłaniający kulisy (czasem mroczne, czasem banalne) polityki Berlina. Polityki, która na długo, jeśli nie na zawsze zmieni oblicze Europy.

0 komentarze/y


FBI i pułapka na Trumpa...

Zapoczątkował: admin / Świat
A czym żyje dzisiaj Ameryka? Oczywiście Ameryka żyje seksem. Wszędzie gdzie nie spojrzysz niczym z wybuchającego wulkanu płynie lawina oskarżeń i pomówień, a w mediach mnożą się seksafery. Najpierw użyto tej politycznej broni aby wyeliminować ówczesnego kandydata na prezydenta Trumpa. Groźnie prezentowana bomba okazała się kapiszonem Trump przeżył, dlatego teraz “deep state” w wariancie “B” angażuje system prawny i FBI.

0 komentarze/y