Analiza postaw wobec artykułu 18 polskiej Konstytucji i legalizacji małżeństw jednopłciowych

Analiza postaw wobec artykułu 18 polskiej Konstytucji i legalizacji małżeństw jednopłciowych

Autor: admin
20 czerwiec 2017 / ZAGROŻENIA/ALARMY

 

W kwietniu Fundacja Mamy i Taty zdecydowała zlecić sondaż renomowanemu instytutowi badawczemu Ipsos. 

Bezpośrednim impulsem do tego były głośno wyrażane roszczenia środowisk homoseksualnych mających na celu wprowadzenie tzw. małżeństw jednopłciowych z przywilejem adopcji dzieci.

Środowiska te planowały w instytucjach europejskich atak na artykuł 18 polskiej konstytucji definiujący małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny. Uznaliśmy, że warto sprawdzić jak podchodzą do tej kwestii Polacy. Okazało się, że zdecydowana większość społeczeństwa popiera definicję małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny. I to niezależnie od preferencji partyjnych.

Bardzo nas ten wynik cieszy. Przykład krajów zachodnich, zwłaszcza UK, Hiszpanii, państw skandynawskich wskazuje, że post-markiści i radykalne mniejszości seksualne przyjęły strategię gotowania żaby. Wrzucają coraz to nowe rozwiązania promujące rozmaite fantazje seksualne, a finalnie okazuje się, że za publiczne stwierdzenie, iż najlepszym środowiskiem dla wychowania dzieci jest rodzina złożona z mamy i taty, można być wyrzuconym z pracy lub w skrajnych przypadkach trafić do więzienia.

Rodziny w Polsce potrzebują wsparcia. Finalizujemy przygotowanie Strategii Odbudowy Rodziny - wieloletni program zatrzymania erozji wartości rodzinnych i stopniowej odbudowy silnej rodziny. Powstrzymanie ideologii twierdzących, iż płeć nie istnieje, lub, że każda fantazja seksualna powinna mieć wsparcie Państwa jest jednym z niezbędnych elementów dla zachowania normalności w życiu rodzinnym i seksualnym.

 

 Marek Grabowski Prezes Fundacji Mamy i Taty

 

 Komentarze EKSPERTÓW


Brak wyników.

Najnowsze wątki