sobota, 26 kwietnia, 2025

Wakacyjne Poranki z Jogą w Lesznie

Leszno organizuje kolejną letnią tradycję, która przyciąga mieszkańców z całego miasta. W każdą niedzielę lipca, o godzinie 9:00 rano, stadion przy II Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie zamieni się w oazę spokoju i relaksu podczas "Wakacyjnych Poranków z Jogą". Pierwsze zajęcia miały miejsce 2 lipca, w każdą niedzielę uczestnicy mają okazję rozpocząć letni poranek od rozciągających ćwiczeń.

Głównymi prowadzącymi zajęcia będą Agnieszka Sakowicz z OMMM Szkoły Jogi oraz Marta Przywecka, która poprowadzi specjalne zajęcia dla dzieci. Oba wydarzenia odbędą się równocześnie, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i cieszyć się jogą w towarzystwie najbliższych.

Na zajęcia uczestnicy proszeni są o zabranie swoich mat, co pozwoli im na swobodne i komfortowe praktykowanie. "Wakacyjne Poranki z Jogą" to nie tylko świetna okazja do aktywnego wypoczynku, ale także szansa na poznawanie nowych ludzi i budowanie społeczności opartej na zdrowiu i harmonii.

Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia jest Stowarzyszenie "Wygraj Siebie", współfinansuje je Miastem Leszno. Patronat honorowy nad "Wakacyjnymi Porankami z Jogą" objął Prezydent Miasta Leszna, Łukasz Borowiak, który wyraził swoje wsparcie dla inicjatyw promujących zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.

Partnerem wydarzenia jest również II Liceum Ogólnokształcące w Lesznie, które udostępniło swoje tereny, aby uczestnicy mogli cieszyć się jogą na świeżym powietrzu wśród zieleni i pięknych widoków.


/źródło grafiki: https://www.facebook.com/StowarzyszenieWygrajSiebie/?locale=pl_PL/

Jednak "Wakacyjne Poranki z Jogą" to nie tylko odkrywanie własnych możliwości fizycznych i relaksacyjnych, to także okazja do okazania empatii wobec bezdomnych zwierząt. Organizatorzy zachęcają uczestników do przyniesienia karmy dla zwierząt, która zostanie przekazana do schroniska w Henrykowie. To gest dobroci i troski o te najbardziej potrzebujące istoty, który wkomponowuje się w ideę harmonii ze światem naturalnym.

"Wakacyjne Poranki z Jogą" to niepowtarzalna okazja, by rozpocząć niedzielne poranki w atmosferze spokoju i wewnętrznej równowagi. Niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania, każdy będzie mile widziany i znajdzie coś dla siebie na tych wyjątkowych zajęciach.


Więcej inforamcji o Stowarzyszeniu "Wygraj Siebie" można uzyskać na stronie:

Facebook/StowarzyszenieWygrajSiebie

 

POWIĄZANE

597FaniLubię
243SubskrybującySubskrybuj

NAJNOWSZE