sobota, 15 marca, 2025

Kształcenie dorosłych, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, przekwalifikowanie osób bezrobotnych…

Fundacja Razem powstała z myślą o podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i kształceniu dorosłych oraz niesieniu pomocy bezrobotnym w przekwalifikowaniu i rozpoczęciu drogi zawodowej. W tym celu Fundacja prowadzi szkolenia i kursy dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta,  o bardzo szerokiej tematyce. Fundacja działa od pięciu lat w Ostrołęce. Zespół, to doskonale przygotowani merytorycznie i dydaktycznie specjaliści, którzy  zrealizowali wiele projektów z zakresu kształcenia zawodowego młodzieży i dorosłych, pomocy bezrobotnym w zakładaniu działalności gospodarczej, podnoszeniu kwalifikacji i wprowadzanie na rynek osób nieaktywnych zawodowo oraz aktywizowaniu osób narażonych na wykluczenie społeczne.

Fundacja prowadzi Ośrodek doskonalenia nauczycieli z ofertą kursów dla uczących w szkołach, przedszkolach i innych pracowników oświaty oraz grupowych szkoleń  dla rodziców, przedsiębiorców i instytucji. Tematy kursów i szkoleń obejmują problematykę wychowawczą, psychologiczną, pedagogiczną, edukacyjną, prawną, są dopasowane i powstają po konsultacji z zamawiającym je klientem.


Grafika należy do Fundacji Razem https://www.facebook.com/fundacjarazemostroleka/

Dla osób bezrobotnych Fundacja organizuje finansowane ze środków unijnych bezpłatne kursy, na przykład operatora wózka widłowego, sprzedawcy obsługą kasy fiskalnej, masażu  obsługi sekretariatu, stylizacji paznokci, przedłużania rzęs, księgowości i wiele innych.

 

***

Więcej o działalności Fundacji Razem można się dowiedzieć na stronach:

https://fundacjarazem.com/

https://www.facebook.com/fundacjarazemostroleka/

POWIĄZANE

0FaniLubię
239SubskrybującySubskrybuj

NAJNOWSZE