Polecane

Nadchodzące wydarzeniaNajnowsze wątki

Współczesne niewolnictwo. Przerażający materiał dokumentalny!

Zapoczątkował: admin / Świat
Współczesne niewolnictwo.  Przerażający materiał dokumentalny! Tu nie trzeba komentarzy! Oceńcie sami, jaki jest ten świat! Link: https://youtu.be/hACDl9JiJHQ . /materiał zaczerpnięty z YouTube na zasadzie "prawa.

0 komentarze/y


O należne miejsce ojcostwa w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej

Zapoczątkował: admin / Petycje
Szanowny Panie Prezydencie, artykuł 18 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej stanowi: "Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.".

0 komentarze/y


Groza i groteska. Nie wiem, jak można udawać, że się tego nie widzi

Zapoczątkował: admin / Polska
Mój kolega ze studiów, obecny dyrektor Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin”, Dariusz Stola poprosił mnie o publiczne potwierdzenie faktu, że zapraszał mnie do udziału w pewnej odbywającej.

0 komentarze/y


Długofalowo grozi nam wprowadzenie negatywnej selekcji do najwyższych władz

Zapoczątkował: admin / Polska
Dzięki decyzji o oddaniu nagród, a co więcej – zawalczeniu o ogólne obniżenie uposażeń na stanowiskach politycznych (w tym samorządowych), a także w spółkach Skarbu Państwa, Prawo.

0 komentarze/y


Nie ma prawa jazdy, a ma ochronę, czyli kumple Cyby rezonują

Zapoczątkował: admin / Polska
Bardzo łatwo poznać kiedy najgorszy sort jest trafiony w najczulsze miejsce i łapiąc się za klejnoty wyje z bólu. Dzieje się tak zawsze, gdy w debacie publicznej pojawia się prawo jazdy Kaczyńskiego, spanie do południa, brak konta w banku i.

0 komentarze/y


24 marca Narodowym Dniem Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką

Zapoczątkował: admin / Polska
24 marca 1944 r. Niemcy zamordowali w Markowej rodzinę Ulmów - Józefa i Wiktorię, ich sześcioro dzieci oraz ukrywających się u tej rodziny ośmioro Żydów. Poza Muzeum Rodziny Ulmów w Markowej istnieje w Polsce inne ważne upamiętnienie poświęcenia Polaków -Kaplica Pamięci w Toruniu -patrz poniżej! Propagujmy wersję http://kaplica-pamieci.pl/eng w j.angielskim poza granicami Polski.

0 komentarze/y


Ciężarówka "German Death Camps" na drogach w USA

Zapoczątkował: admin / Świat
W związku ze zintensyfikowaną kampanią zniesławiającą Polskę i polski naród, która trwa od kilku dekad, a ostatnio przybrała na sile, wychodzimy oszczerstwom na przeciw. Nigdy nie wolno dopuścić do tego, by Niemcy — architekci oraz sprawcy polskiego i żydowskiego Holokaustu byli myleni z ofiarami — DO NOT CONFUSE THE MURDERER WITH THE VICTIM.

0 komentarze/y


Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej. "Czwórkami do Nieba szli..."

Zapoczątkował: admin / Polska
UWAGA! przyjmujemy zgłoszenia na VII MARSZ Z PORTRETAMI OFIAR 10.04.2010, który odbędzie się jak co roku W RAMACH OBCHODÓW ROCZNICY TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ.

0 komentarze/y


Elon Musk kazał usunąć strony swoich firm z Facebooka. Zniknęły w kilka minut

Zapoczątkował: admin / Świat
"Co to jest Facebook?" - zakpił na Twitterze Elon Musk w odpowiedzi na wpis Briana Actona, założyciela WhatsApp, który od kilku dni namawia do kasowania kont na Facebooku pod hashtagiem #DeleteFacebook. W dalszej dyskusji Musk zadeklarował, że strony Facebookowe SpaceX i Tesli znikną z serwisu - i tak też się stało.

0 komentarze/y


Aborcja – fenomen inżynierii społecznej

Zapoczątkował: admin / Świat
Przeciętnie rozgarnięty człowiek radzi sobie ze wszystkimi problemami na poziomie elementarnego oddzielenia dobra od zła, bólu od przyjemności i w ogóle stara sobie nie komplikować życia. Człowieka trudno zmusić do zainteresowani się czymś, co go w najmniejszym stopniu nie dotyczy albo nie bierze pod uwagę, że może go dotyczyć. Co innego się dzieje w nagłych przypadkach, wtedy decyzje zapadają w ekstremalnych warunkach i trudno człowieka zatrzymać. Gdyby spytać 1000 ludzi, co cię teraz człowieku trapi, martwi, nie daje spokoju, to na 1000 ludzi może jeden odpowiedziałby, że aborcja.

0 komentarze/y


Szefowie organizacji ekologicznych zarabiają lepiej niż premier. Zobacz wydatki WWF i Greenpeace

Zapoczątkował: admin / Polska
Tuż przed ostatecznym terminem składania deklaracji podatkowych, który mija 30 kwietnia, ożywiają się fundacje ekologiczne. W tym roku szczególnie aktywne są WWF Polska, który chce wywołać awanturę o Puszczę Karpacką i Greenpeace, który chce zabronić strzelania do chorych i cierpiących żubrów. Patrząc na koszty obu organizacji, trudno się dziwić determinacji.

0 komentarze/y


Kontrowersyjnie w Muzeum POLIN. Pracownicy placówki wsparli protest z „Czarnego Piątku”

Zapoczątkował: admin / Polska
Internauci zwrócili uwagę na zdjęcie, które każe ponownie zadać pytanie o Muzeum POLIN. I choć „czarny protest” za nami, to jednak warto wrócić do tematu. Bo właśnie tej sprawy dotyczy wspomniana fotografia.

0 komentarze/y


Płacz grillowanych niewiniątek

Zapoczątkował: admin / Polska
To już? Marzec, klimatycznie wręcz stworzony jest do tego, by skorupy śniegu topniały, przebiśniegi i inne takie na wierzch wyłaziły, by świat się zmieniał. Pisowska noc polarna się kończy, dyktatura niczym lód na Mamrach pęka, okowy pluszowego autorytaryzmu puszczają. Jeszcze nie pełną piersią, ale odetchnąć już można. A kiedy będą pytać, co było pierwsze, to jak odpowiecie?

0 komentarze/y


Wieczór autorski Magdaleny Ogórek w klubie Ronina. Lista Wächtera. Generał SS, który ograbił Kraków

Zapoczątkował: admin / Relacje Blogpressu
5 marca w klubie Ronina gościła dr Magdalena Ogórek. "Są księgarnie, które prowadzą oficjalny bojkot tej pracy" - zaznaczyła na wstępie autorka książki "Lista Wachtera". - "W dalszym ciągu są tematy, o których część opinii publicznej nie chce dyskutować". Do nich, jak widać, zaliczają się książki dotyczące grabieży dzieł sztuki przez Niemców w czasie II wojny światowej.

0 komentarze/y


Przegląd Tygodnia Stanisława Janeckiego - Klub Ronina (12.03.2018)

Zapoczątkował: admin / Relacje Blogpressu
Pierwszym tematem poruszonym przez Stanisława Janeckiego w czasie Przeglądu Tygodnia była redukcja wiceministrów w rządzie Mateusza Morawieckiego. „Nie mam bladego pojęcia jakie są kryteria tej redukcji. Nie wiem czy ktoś wie, łącznie z samym panem premierem Morawieckim. Wygląda to tylko na taką akcję, żeby zmniejszyć liczbę wiceministrów.”

0 komentarze/y


Spektakularna akcja Polonii Amerykańskiej na Capitol Hill

Zapoczątkował: admin / Petycje
12 marca 2018 kilkudziesięciu przedstawicieli różnych ośrodków polonijnych w USA odwiedziło w celach edukacyjno-lobbistycznych biura ponad 300 kongresmenów na Capitol Hill w Waszyngtonie. za: https://stopacthr1226.org PODPISZ PETYCJĘ https://stopacthr1226.org/updated-petition-to/

0 komentarze/y


Zaproszenie na obchody Narodowego Dnia Życia i Dnia Świętości Życia

Zapoczątkował: admin / Polska
Zbliża się Dzień Świętości Życia i Narodowy Dzień Życia. Z tej okazji, jak co roku w Krakowie, odbędą się trzy ważne wydarzenia, na które już dziś serdecznie zapraszam.

0 komentarze/y


Marek Baterowicz: SMOLEŃSKI ZAMACH

Zapoczątkował: admin / Polska
Podczas marcowej miesięcznicy smoleńskiej Jarosław Kaczyński powiedział, że o zamachu na Tupolewa wiemy już prawie wszystko. Czekamy zatem z nadzieją na ostatnią miesięcznicę, po świętach wielkanocnych, która powinna ujawnić światu ustalenia zespołu ekspertów, pracującego od dawna pod kierunkiem Antoniego Macierewicza.

0 komentarze/y


Die Welt: "Dlaczego Niemcy mają podążać za francuskim prezydentem"?

Zapoczątkował: admin / Świat
Po spotkaniu szefowej nowo powstałego rządu niemieckiego - Angeli Merkel z Emmanuelem Macronem niemieckie media piszą o różnych drogach dla niemieckiej gospodarki i polityki. Wśród tych głosów pojawił się artykuł Klausa Geigera w "Die Welt".

0 komentarze/y


Błędy PIS-u, błędy PIS-u....

Zapoczątkował: admin / Polska
Prawda taka, że błędy to jedno, a głupota medialna tzw. naszych to drugie. Wczoraj z nudów (zimno, śnieg) obejrzałam sobie trochę TVP1. I ręce mi opadły po raz kolejny...

0 komentarze/y