Najnowsze wątki

citizenGo: O wypowiedzenie genderowej konwencji przemocowej

Zapoczątkował: admin / Petycje
Szanowni Państwo, nie jest dobrze, gdy Polska jest częścią międzynarodowej umowy uderzającej w nasze wartości, w tym wartości konstytucyjne i chrześcijańskie, na których została zbudowana nasza cywilizacja. Nie jest dobrze, gdy pod pozorem walki z przemocą (która to walka jest potrzebna), wprowadza się do polskiego systemu prawnego ideologiczne, genderowe prawo, które może eskalować przemoc. Dlatego zachęcam Państwa do podpisania petycji.

0 komentarze/y


LUBLIN: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1.03.2018 - foto, wideo

Zapoczątkował: admin / Polska
Publikujemy relacje z uroczystości z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zapraszamy - przeżyjmy to jeszcze raz.

0 komentarze/y


Wstrząsający spot akcji #RespectUS w obronie dobrego imienia Polski

Zapoczątkował: admin / Polska
Międzynarodowa kampania przypisywania Polakom współodpowiedzialności za Holocaust to jedno z najbardziej szokujących i skandalicznych wydarzeń najnowszej historii Polski — podkreślają inicjatorzy kampanii #RespectUS.

0 komentarze/y


Czy rząd RP w końcu dogada się z Polonią w kwestii obrony dobrego imienia Polski?

Zapoczątkował: admin / Polska
Długo i naiwnie Polonia na całym świecie oczekiwała otwarcia i działań kolejnych rządów III RP, w celu inkorporacji Polonii w proces zmian struktury politycznej i społecznej III Rzeczpospolitej, tak jak to miało miejsce u zarania II Rzeczpospolitej. W roku czekającej nas 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości trudno przemilczeć fakt, że trzon polityczny, odrodzonej po 123 latach niewoli, II Rzeczpospolitej rekrutował się w istotnej mierze spośród polskiej emigracji, począwszy od wielkiego Jana Ignacego Paderewskiego.

0 komentarze/y


Izraelska delegacja wraca na tarczy, bo tak się zawsze kończy polityka „brzydkiej panny”

Zapoczątkował: admin / Polska
Po rozmowach polskiej delegacji, która pojechała się tłumaczyć z polskiej historii do Izraela, nie zmieniło się nic. Izrael nadal oczekuje zmiany ustawy, Polski rząd przekazuje pałeczkę do Trybunału Konstytucyjnego. Tematyka i problematyka pewnie już wielu nudzi, ale to jest właśnie jeden z głównych powodów, dla których przegrywamy z takim państwem jak Izrael. Żydom się nigdy nie nudzi walka o własne interesy i nieustanne podtrzymywanie, w dużej części fałszywego, mitu holokaustu. Zanim jakiś nierozgarnięty poleci do prokuratury z paragrafem „kłamca oświęcimski”, pragnę doprecyzować, że fałszywość mitu nie polega na tym, że ludobójstwo na Żydach się nie odbyło, ale na obojętnym stosunku zdecydowanej większości Żydów do hekatomby „Ostjuden”.

0 komentarze/y


Grzegorz Strzemecki dla Frondy: Lepiej pójść do gazu niż prosić o pomoc Polaka?

Zapoczątkował: admin / Polska
Wydawało się, że szczytem antypolonizmu było osławione 14-krotne powtórzenie "Polish death camps" na twitterze przez izraelską dziennikarkę Lahav Harkov, mimo że już dwa dni później w swoim macierzystym Jerusalem Post przyznała, że jest oczywiste, że obozy koncentracyjne w Polsce były zaplanowane i wykorzystywane przez nazistów.

0 komentarze/y


Czy mamy konflikt ze Stanami Zjednoczonymi? Przegląd Tygodnia Józefa Orła

Zapoczątkował: admin / Relacje Blogpressu
Jak Polacy zostali zrobieni w konia w kwestiach żydowskich. W bardzo zorganizowany sposób został przypuszczony atak w mediach izraelskich, amerykańskich i w ogóle zachodnich na Polskę, oskarżając nas o to, że przyjęliśmy ustawę, która ma oczyścić Polskę i Polaków z ich realnych i prawdziwych win w sprawie holokaustu! Te reakcje były tak mocne, że w mediach społecznościowych zerwała się burza wpisów broniących Polaków i Polski.

0 komentarze/y


Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych (Warszawa i okolice)

Zapoczątkował: admin / Polska
Dołącz do uczestników obchodów! Przypominamy: Delegacja Stowarzyszenia Solidarni 2010 uczestniczy w centralnych odbchodach na Pl. Piłsudskiego 1.03. od godz.18.00. Obchody organizowane przez Solidarnych 2010 odbędą 3 marca się na Cmentarzu Bródnowskim (kwatera 45 N) o godz. 12.00 - Apel Pamięci przed Pomnikiem Więźniów Politycznych Straconych w latach 1944-1956.

0 komentarze/y


Oszczerców Polski prawda nie wyzwoli, ale ich zabije!

Zapoczątkował: admin / Polska
Liczmy wyłącznie na siebie, na „zwykłych” Polaków, bo na „profesorów” nie ma co liczyć! Człowieka można zabić nie tylko gazetą, ale sałatką. Profesor Krystynę Pawłowicz próbowano właśnie w taki sposób zamordować. Metod na zabijanie jest bez liku, Kaczyńskiego zabijano wzrostem, Macierewicza oszołomem, Jana Pawła II pedofilią. Mnie również próbowano zabić tysiącem słów, od nieroba po wariata, ale nadal żyję, podobnie jak przeżyli wszyscy wymienieni przeze mnie, z którymi nie śmiem się porównywać. Przeżyłem dlatego, że nie dałem się zabić, a im bardziej byłem zabijany, tym bardziej chciało mi się żyć. Prawdą jest, że człowieka da się zabić byle czym, jednak warto dodać jakiego człowieka. Pogubionego, zahukanego, przerażonego, słowem słabego!

0 komentarze/y


[ANALIZA] #PolishHolocaust czyli jak podpalić Polskę w 5 krokach?

Zapoczątkował: admin / Polska
Od kilkunastu godzin w sieci toczy się dyskusja z powodu filmu umieszczonego na niszowym kanale, którego liczba odsłon jest bardzo niska. Jest to kolejna bitwa informacyjna dot. Polski nad którą rząd kompletnie stracił kontrolę. Miliony osób na świecie po raz kolejny może usłyszeć o „polskich zbrodniach” i antysemityzmie. A Polska powoli uzyskuje wizerunek „Rodezji” Europy.

0 komentarze/y


Litwacy i muzułmanie

Zapoczątkował: admin / Polska
Widać więc, że wciąż trwają naciski ze strony Niemiec I Austrii na państwa Europy Środkowo-Wschodniej, by przyjęły one setki tysiecy muzułmańskich imigrantów , "zaproszonych" na początku września przez kanclerzy Niemiec i Austrii do Europy. Zaczęło mi to przypominać sprawę tzw."Litwaków", czyli rosyjskich Żydów wysiedlanych przez carat z Rosji do Królestwa Polskiego pod koniec XIX wieku i na początku XX wieku.

0 komentarze/y


Cyberwojna. Wojna bez amunicji?

Zapoczątkował: admin / Relacje Blogpressu
5 lutego w klubie Ronina gościł dr Piotr Łuczuk (UKSW), który specjalizuje się w opisywaniu zjawiska cyberwojny i cyberterroryzmu oraz manipulacji medialnej. Praca doktorską, którą obronił w 2016 roku była poświęcona własnie tym kwestiom.

0 komentarze/y


Ten rząd musi dokonać przełomu - Przegląd Tygodnia Stanisława Janeckiego

Zapoczątkował: admin / Relacje Blogpressu
Spotkanie rozpoczęło się od wspomnienia śp. Antoniego Krauzego i modlitwy za duszę wybitnego reżysera i członka Klubu Ronina. Przegląd Tygodnia przeprowadził Stanisław Janecki, po raz kolejny poświęcony był stosunkom polsko-żydowskim i polsko-izraelskim, oraz nieustającym atakom tych środowisk na Polskę.

0 komentarze/y


Gliński: Pogrzeb Krauzego będzie miał charakter państwowy

Zapoczątkował: admin / Polska
– Śmierć Antoniego Krauzego to wielka strata nie tylko dla kultury, ale także dla Polski – powiedział wicepremier, minister kultury Piotr Gliński. Jak zapowiedział, uroczystości pogrzebowe zmarłego w środę filmowca będą miały charakter państwowy.

0 komentarze/y


Dobra Zmiana stylu życia: startuje Narodowy Program Trzeźwości

Zapoczątkował: admin / Polska
Nie da się osiągnąć ambitnych celów społeczno-gospodarczych bez trzeźwości; koszty pijaństwa przewyższają przynajmniej trzykrotnie zyski z obrotu alkoholem - powiedział autor projektu Narodowego Programu Trzeźwości prof. Krzysztof Wojcieszek.

0 komentarze/y


KE chce, by liderzy UE zadecydowali ws. łączenia funduszy z praworządnością

Zapoczątkował: admin / Świat
KE przedstawiła opcję powiązania dostępu do funduszy z poszanowaniem wartości UE. Takiemu rozwiązaniu sprzeciwiają się przedstawiciele unijnych samorządów.

0 komentarze/y


Szułdrzyński: Mosbacher szansą na nowe otwarcie z USA

Zapoczątkował: admin / Polska
Oficjalna informacja o zmianie ambasadora USA w Polsce przyszła w momencie istotnych komplikacji między Warszawą a Waszyngtonem.

0 komentarze/y


Kryzys wiary w Polskę suwerenną

Zapoczątkował: admin / Polska
Bardzo rzadko odwołuję się do wersów złotą nitką szytych i nawet, gdy piszę o patriotyzmie, Ojczyźnie, bohaterstwie, to unikam łatwizny polegającej na epatowaniu przymiotnikami. Niestety powszechność zużywa i dlatego z wielkich słów pozostają jedynie przymiotniki, rzeczowniki, czasowniki. Dziś robię wyjątek i sięgam po wielką rzecz, bo czas jest taki, że dookoła pełno środków wyrazu, zastępujących proste czyny.

0 komentarze/y


Zwolnić dyrektora Muzeum Auschwitz! Podpisz petycję!

Zapoczątkował: admin / Petycje
W związku z godzącą w polską pamięć historyczną, konsekwentną od lat działalnością dyrektora Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau, wzywamy władze Rzeczypospolitej do usunięcia dra Piotra M.A.Cywińskiego ze stanowiska dyrektora Muzeum Auschwitz.

0 komentarze/y


Wielu Izraelczyków zostało nauczonych, że Holokaust był przedsięwzięciem polsko-niemieckim

Zapoczątkował: admin / Świat
Wielu Izraelczyków zostało nauczonych by wierzyć, że Holokaust był wspólnym przedsięwzięciem polsko-niemieckim, a piece do Auschwitz były obsługiwane przez Polaków. Czy w końcu Auschwitz nie leżało w Polsce?

0 komentarze/y