Potrzebujemy waszej energii, wsparcia, dobrej rady....

Potrzebujemy waszej energii, wsparcia, dobrej rady....

Autor: Barbara Hirsz
14 kwiecień 2018 / TEMATY RÓŻNE

PiS rusza w Polskę. Zasiedzieliśmy się w Warszawie, musimy się z wami spotkać, potrzebujemy waszej energii, wsparcia, mądrości, czasem dobrej rady – mówiła Beata Szydło. Partia Jarosława Kaczyńskiego na konwencji w dniu 14 kwietnia w Warszawie przedstawiła nowy program, który będzie prezentować na spotkaniach z wyborcami w całym kraju.

Padło wiele obietnic. Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział kilka nowych projektów, w tym mniejszy ZUS i CIT dla małych firm, utworzenie funduszu w wysokości 5 mld zł., który będzie zastrzykiem na budowę dróg gminnych i powiatowych. Wielkie brawa sali dostał za wyprawkę w wysokości 300 zł. dla uczniów. Entuzjazm wywołała informacja, że UE zgodziła się na opodatkowanie sklepów wielkoformatowych.

Serdecznie przyjęto Beatę Szydło, pani wicepremier chce zwiększyć opiekę państwa nad kobietami. „Mama plus” to program wprowadzenia zabezpieczenia emerytalnego dla mamy, która wychowała czwórkę dzieci, premii za szybkie urodzenie drugiego dziecka, darmowych leków dla matek w ciąży. Zadeklarowano udogodnienia dla mam studentek, wsparcie dla seniorów, dla samorządów miejsko-wiejskich i domów kultury w małych miejscowościach. Przemówienia wygłosili Jarosław Kaczyński, Jarosław Gowin i Zbigniew Ziobro.Komentarze EKSPERTÓW


Brak wyników.

Najnowsze wątki