Najnowsze wątki

Walczmy o Family Mainstreaming - obejrzycie video i podpiszcie petycję: sor.mamaitata.org.pl

Zapoczątkował: Fundacja Mamy i Taty / RODZINA A INSTYTUCJE PUBLICZNE
Kierujemy petycje do Pana Prezydenta, Pani Premier, Marszałków Sejmu i Senatu oraz Szefów Klubów Parlamentarnych. Rodzina jest jednym z podstawowych filarów tworzących silną gospodarkę i kraj. Koniecznie podpiszcie petycję w sprawie wprowadzenia Family Mainstreaming. Izrael, Węgry, Macedonia prowadzą aktywną politykę pro-rodzinną i odnoszą sukcesy - CZAS NA POLSKĘ! Wejdźcie na SOR.MAMAITATA.ORG.PL i podpiszcie petycję. Razem zmienimy Polskę na lepsze!

0 komentarze/y


Start kampanii społecznej SOR dla Rodziny

Zapoczątkował: Fundacja Mamy i Taty / TEMATY RÓŻNE
1 IX - start nowej kampanii społecznej Fundacji Mamy i Taty

0 komentarze/y


Strategia odbudowy rodziny

Zapoczątkował: admin / ZMIANY KULTUROWE
Kondycja polskich rodzin nie jest dobra. Bardzo wysoka liczba rozwodów (68 000), 43 proc. rozwodów w miastach, bardzo niska dzietność (1.31) oraz co czwarte dziecko urodzone poza małżeństwem skłoniły Fundację Mamy i Taty to dogłębnego przanalizowania zjawiska i nakreślenia wieloletniej Strategii Odbudowy Rodziny.

3 komentarze/y


Marsze dla Życia i Rodziny 2017 pod hasłem „Czas na rodzinę”

Zapoczątkował: Fundacja Życie / TEMATY RÓŻNE
Marsze dla Życia i Rodziny obecne są na naszych ulicach już od kilkunastu lat i w tym roku od maja do września odbędą się w sumie w około 140 miejscowościach. 11 czerwca wydarzenia te miały miejsce w wielu większych miastach, m.in. w stolicy.

1 komentarze/y