Najnowsze wątki

Historia Obrony Grodna - Antek Srebrny

Zapoczątkował: Anna Jakubowska / SPOŁECZEŃSTWO
Film animowany przygotowany na podstawie komiksu Obrona Grodna z serii „Wojenna odyseja Antka Srebrnego”. IPNtv Czy każdy sposób edukowania jest dobry? Jakie narzędzia wybrać w dzisiejszych czasach?

0 komentarze/y


Odnaleźć męskość, odkryć kobiecość - transmisja online już 30.09

Zapoczątkował: Joanna Lerka / SPOŁECZEŃSTWO
O tożsamości

0 komentarze/y


Po co gejowska międzynarodówka przyjechała do Polski (Uwaga! Tekst wyłącznie dla dorosłych)

Zapoczątkował: Grzegorz Strzemecki / SPOŁECZEŃSTWO
1 listopada, w dzień Wszystkich Świętych rozpoczął się w Warszawie zjazd Międzynarodowego Stowarzyszenia Gejów i Lesbijek ILGA. Wybór tej daty jest jak sądzę nieprzypadkowy.

0 komentarze/y


Ratujmy polską wieś źródło prawdziwej żywności wysokiej jakości

Zapoczątkował: Anna Bednarek / SPOŁECZEŃSTWO
Dzisiaj polska wieś pilnie potrzebuje rewitalizacji, potrzebuje wszechstronnej uwagi środowisk społeczno–politycznych i zintegrowanych działań. Czy wykorzystamy potencjał, jakim dysponuje polska wieś, skoro zagraża Polsce skażenie biologiczne organizmami genetycznie modyfikowanymi GMO?

0 komentarze/y


Zniszczenie cywilizacji europejskiej

Zapoczątkował: Grzegorz Strzemecki / SPOŁECZEŃSTWO
Zapomnieć - wymienić populację - zdekonstruować (zniszczyć) jednostkę. Na tych trzech kierunkach dokonuje się proces rozmyślnego niszczenia naszej cywilizacji przy bezustannym obłudnym powoływaniu się na "wartości europejskie".

2 komentarze/y


Odzyskać przestrzeń publiczną i odbudować wspólnoty

Zapoczątkował: Piotr Marzec / SPOŁECZEŃSTWO
Czy obowiązująca w III RP organizacja przestrzeni publicznej i nasz sposób funkcjonowania w tej przestrzeni nie przypomina profetycznej wizji rzeczywistości, przedstawionej przez George’a Orwella w „Roku 1984”?

0 komentarze/y


Cele ideologii gender i gender-queer

Zapoczątkował: Grzegorz Strzemecki / SPOŁECZEŃSTWO
Głównym, artykułowanym wprost, celem ideologii gender jest obalenie/zniszczenie ludzkiej tożsamości. Mówi o tym podtytuł 'Gender trouble' (polskie tłum. 'Uwikłani w płeć') książki autorstwa Judith Butler, która jest dla genderyzmu tym, czym 'Manifest Komunistyczny' był dla komunizmu albo 'Mein Kampf' dla narodowego socjalizmu.

0 komentarze/y