Zniszczenie cywilizacji europejskiej

Autor: Grzegorz Strzemecki
11 lipiec 2017 / SPOŁECZEŃSTWO

Widać wyraźnie, że polityczne elity Unii Europejskiej są zdeterminowane, by zniszczyć, czy jak kto woli, rewolucyjnie przebudować cywilizację europejską. Usilnie pracują nad nasyceniem populacji imigrantami, co już rozsadza tkankę społeczną takich krajów jak np. Szwecja czy Francja. Równocześnie czynią wszystko, żeby zakazać poszczególnym krajom obrony przed tym procederem. A proceder ten jest zwyczajnym przestępstwem, co oznacza, że władze UE rozmyślnie i systematycznie prowadzą działalność przestępczą.

Propagandyści pracują nad wymazaniem z pamięci tego, co naprawdę stanowiło o duchu tej cywilizacji, tj. przede wszystkim chrześcijaństwa, które ukształtowało i decydowało o tożsamości Europy, a teraz ulega erozji, jest systematycznie niszczone, staje się religią zakazaną. Niszczy się fundamenty moralności oraz podstawowe ludzkie prawa i wolności (jak wolność słowa, wolność sumienia, prawa dzieci i rodziców), równocześnie bezustannie obłudnie się na nie powołując i wygłaszając pustosłowia o "wartościach europejskich".

 

Genderyzm "dekonstruuje" (czytaj: niszczy) tożsamość seksualną jednostek, co przekłada się na całość ludzkiej osobowości oraz na najbardziej elementarne relacje społeczne i tożsamości zbiorowe. Przede wszystkim niszczy rodzinę jako najsilniejszy bastion chroniący indywidualność i wolność człowieka.

 

Na kilku frontach przygotowuje się nam cywilizacyjny kataklizm, a większość Europejczyków śpi albo bezwolnie się temu przygląda.

 

Dobry wgląd w część tych procesów daje artykuł Aleksandra Rybczyńskiego z portalu Polska Canada:

 

http://www.polskacanada.com/aleksander-rybczynski-gdzie-jest-europa/