Społeczeństwa

Społeczeństwa


Witam,

Jak pewnie wszystkim wiadomo, uwielbiam sobie poanalizować. Jako, że analizy moje są oparte na logice, zawsze się sprawdzają. Teraz będzie kolejna:

Otóż, zaryzykuję tezę, iż polskie społeczeństwo stało się ostatnio najbardziej ze wszystkich uświadomione w tym co się dzieje w swoich krajach i na świecie. Zaskakujące, nie? Ale tak mi to "wychodzi".

Dlaczego? Tak się złożyło, że gwałtowny rozwój komunikacji internetowej przypadł w Polsce na najbardziej idiotyczna propagandę medialną. W tej sytuacji nasze społeczeństwo wypracowało sobie doskonały odruch obronny. Co najciekawsze tego nie da się juz "odkręcić". Spójrzmy na innych - tam takiej sytuacji nie było, tak idiotycznej propagandy nie było. Była, owszem, ale nie taka głupia jak u nas. Najlepszym przykładem są Niemcy. Teraz wychodza "kwiatki" w postaci utajniania pewnych informacji. Ale społeczeństwo niemieckie odruchu obronnego nie ma wypracowanego, podobnie jest gdzie indziej, choćby jak to ostatnio opisywała Eska o Francji.

Sprawę uwazam za udowodnioną :)

Rzecz jest wywnioskowana na podstawie logiki, bez analiz socjologicznych, psychologicznych, politycznych, śledztw dziennikarskich itp. działań ignorantów. Czyli, przywołując Waldemara Łysiaka,:"Dedukcja to logika, lecz wielka dedukcja to logika w ramach intuicji."

Pozdrawiam :)

POLFIC / 20, luty, 2017

Statystyki bloga:
Wizyty: 516
Liczba postów: 3
Liczba komentarzy: 33

Posty


A może to tak jest ....

Jest szansa na wspólną większość konstytucyjną

POLFIC / 18, sierpień, 2017

Wizyty: 172
Liczba komentarzy: 1

Kapitalne zdanie

Dawno nie czytałem czegoś tak celnego.

POLFIC / 14, marzec, 2017

Wizyty: 249
Liczba komentarzy: 8

Społeczeństwo

"Dedukcja to logika, lecz wielka dedukcja to logika w ramach intuicji."

POLFIC / 20, luty, 2017

Wizyty: 339
Liczba komentarzy: 23

Blogerzy